Osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA SZKOŁY

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 Etap wojewódzki (finaliści i laureaci)

Nazwisko i imię ucznia

Typ szkoły

Nazwa konkursu

Nauczyciel prowadzący

1986

Borzęcki Maciej

 

SP

język rosyjski

Stolicki Marian

1989

Oleksa Lidia

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Oleksa Lidia

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

1993

Borek Rafał

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Borek Rafał

SP

geografia

Paluszek Maria

1994

Miller Kamila

SP

ortografia – mistrz województwa

Stolicka Renata

Oleksa Jerzy

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

Oleksa Jerzy

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Turkiewicz Andrzej

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

1995

Miller Kamila

SP

ortografia –  II miejsce

Stolicka Renata

Miller Kamila

SP

język polski

Stolicka Renata

Miller Kamila

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

Ziajko Krzysztof

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

Krawczykowska Wiesława

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

Witkowska Ewelina

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

1996

Brzeziński Piotr

SP

historia  - laureat II miejsce

Wojtysiak Krzysztof

Kasprzak Kamilla

SP

historia - laureat

Wojtysiak Krzysztof

Gasperowicz Wojciech

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Borek Daniel

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Gasperowicz Wojciech

SP

geografia

Paluszek Maria

Borek Daniel

SP

język polski

Stolicka Renata

1997

Brzeziński Piotr

SP

historia  - laureat

Wojtysiak Krzysztof

Kasprzak Kamilla

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Szarowski Rafał

 

SP

historia

Wojtysiak Krzysztof

Gasperowicz Wojciech

SP

język polski

Jacyniak Joanna

Szumańska Magdalena

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

Krawczykowska Anna

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

1998

Brzeziński Piotr

SP

historia  - laureat  I miejsce

Wojtysiak Krzysztof

Krawczykowska Anna

SP

język rosyjski

Stolicka Renata

Gasperowicz Wojciech

SP

geografia

Racis Lucyna

2000

Kaftański Leopold

SP

język niemiecki - laureat

Cieślik Alina

2002

Wojtysiak Joanna

G

historia

Bieniasz – Krzywiec Grażyna

2003

Kaftański Miron

G

język niemiecki

Cieślik Alina

2004

Kaftański Miron

G

język niemiecki  - laureat

Cieślik Alina

Cirocka Iwona

G

historia

Bieniasz – Krzywiec Grażyna

2006

Tuma Paweł

G

matematyka

Tuma Barbara

Woźniak Sandra

G

historia

Bieniasz – Krzywiec Grażyna

2007

Konkol Justyna

G

biologia

Walczak – Niedziółka Małgorzata

2008

Białaszewski Maciej

SP

matematyka z przyrodą

Tuma Barbara, Szweda Hanna

Szadkowski Radosław

G

geografia

Szweda Hanna

Grunau Grzegorz

G

historia

Bieniasz – Krzywiec Grażyna

2010

Guźniczak Danuta

G

geografia

Szweda Hanna

Czajkowska Paulina

G

język polski

Jeziorowska Aleksandra

Białaszewski Maciej

G

informatyka

Klich Marek

Białaszewski Maciej

G

matematyka

Tuma Krzysztof

2011

Białaszewski Maciej

G

informatyka

Klich Marek

Białaszewski Maciej

G

matematyka

Tuma Krzysztof

2012

Milewczyk Patrycja

G

geografia

Szweda Hanna

Milewczyk Patrycja

G

historia

Laskiewicz Elżbieta

Paprocka Monika

G

religijny

Cieszkowska Maria

2013

Bojarczuk Kacper

G

informatyka - laureat

Klich Marek

Rusakiewicz Agata

G

geografia - laureat

Szweda Hanna

Stanuch Maciej

G

informatyka

Klich Marek

Bojarczuk Aleksandra

G

geografia

Szweda Hanna

2014

Stanuch Maciej

G

informatyka - laureat

Klich Marek

Kurzyk Kinga

G

geografia

Szweda Hanna

 2015

 

 

Bojarczuk Kacper

G

informatyka - laureat

Klich Marek

Bojarczuk Kacper

G

geografia

Szweda Hanna

Laskiewicz Jakub

SP

matematyka

Tuma Barbara

2017

Bończyszyn Andrzej

G

informatyka

Klich Marek

Kossewski Jakub

G

historia

Laskiewicz Elżbieta

2018

Bończyszyn Andrzej

G

informatyka - laureat

Klich Marek

Kossewski Jakub

G

historia

Laskiewicz Elżbieta

 

INNE KONKURSY

   


 

1996 r.

Majdański Sławomir

Kusznierewicz Roman

Heland Tomasz

Szarowski Rafał

 

 

SP

 

I miejsce w rejonie i IV w województwie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Kotłowski Zdzisław. 

1998 r.

Nowatkowski Mateusz

Marczuk Sławomir

Tandek Tomasz

Halman Piotr

 

SP

 

I miejsce w rejonie i IV w województwie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Kotłowski Zdzisław. 

2001 r.

Tuma Agata

Wojtysiak Joanna

Polski Marek

Kusznierewicz Sławomir

 

Gimn.

 

I miejsce w rejonie i VI w województwie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

2002 r.

 

Tuma Agata

Wojtysiak Joanna

Polski Marek

Kusznierewicz Sławomir

 

Gimn.

I miejsce w rejonie i IV w województwie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

2004 r.

Maśliński Arkadiusz

Urbański Mateusz

Kotwica Jakub

 

Gimn.

 

I miejsce w rejonie , udział w województwie w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego- opiekun Zdzisław Kotłowski

2005 r.

Urbański Mateusz

Heland Krzysztof

Makurat Błażej

 

Gimn.

 

I miejsce w rejonie i I miejsce w województwie pomorskim oraz udział w finale ogólnopolskim ( Włocławek) w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

2006 r.

Tandek Monika

Bartoszek Bartłomiej

Makurat Błażej

 

 

Gimn.

 

I miejsce w rejonie i IV miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  - opiekun Zdzisław Kotłowski

2007 r.

Makurat  Maciej

Krzyżanowski Daniel

Grabowski Artur

 

 

 

SP

 

 

I miejsce w rejonie i III miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

 

2007 r.

Szadkowski Radosław

Woźniak Sebastian

Bartoszek Bartłomiej

 

 

Gimn.

 

 

 

I miejsce w rejonie i IV miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

 

2008 r.

 

 

 

Szadkowski Radosław

Woźniak Sebastian

Bartoszek Bartłomiej

 

 

 

Gimn.

 

I miejsce w rejonie i II miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  – opiekun Zdzisław Kotłowski

 

2008 r.

 

 

Makurat  Maciej

Krzyżanowski Daniel

Grabowski Artur

 

 

SP

 

 

 

I miejsce w rejonie i IV miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego  – opiekun Zdzisław Kotłowski

2009 r.

 

 

 

Makurat Maciej

Krzyżanowska Daniel

Sęktas Karol

 

 

Gimn.

 

 

 

I miejsce w rejonie i IV miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

2010 r.

Makurat Maciej

Krzyżanowski Daniel

Sęktas Karol

 

 

Gimn.

 

 

 

 

 

I miejsce w rejonie i II miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

2010 r.

 

 

 

Bartoszek Jakub

Maksymowicz Bartłomiej

Szymichowski Marcin

 

SP

 

 

 

I miejsce w rejonie i VIII  miejsce w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

  

2011 r.

 

 

 

Krzyżanowska Daniel

Makurat Maciej

Szymichowski Marcin

 

 

Gimn.

 

Konkurs Wiedzy o Historii Ziemi Lęborskiej

2012 r.

drużynowo – I miejsce

Gimn.

  drużynowo – III miejsce

SP

 

Indywidualnie

Dawid Labuda -  I miejsce             Patrycja Milewczyk – II miejsce

Kinga Stępień – III miejsce

 
     

 

 

 

I miejsce w rejonie i IV  w województwie pomorskim w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – opiekun Zdzisław Kotłowski

2001 r.  Gimn.

 

Iwona Łagód – IV miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom”-   (M. Klich)

2003 r.  Gimn.

 

Iwona Cirocka  - VI miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

2004 r.  Gimn.

Iwona Cirocka – VII miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom”.- (M. Klich)

2005 r. Gimn.

Piotr Cirocki – I miejsce w powiecie i udział w finale wojewódzkim Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” –      ( M. Klich)

2006 r. Gimn.

Piotr Cirocki – I miejsce w powiecie i II w finale wojewódzkim, finalista etapu ogólnopolskiego ( Hajnówka) Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M.Klich)

2008 r. SP

Robert Cirocki – I miejsce w powiecie i I w województwie oraz V w finale ogólnopolskim ( Krynica) Turnieju  „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

 

2008 r. Gimn.

Sęktas Karol – I miejsce w powiecie i II w województwie ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

 

2009 r. Gimn.  i   SP

 

 

Zając Bartosz  SP – I miejsce w powiecie i V w województwie ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

Cirocki Robert  Gimn. I miejsce w powiecie i VI w województwie ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

 

2010 r. SP

 

 

 

Zając Bartosz  SP – I miejsce w powiecie i V w województwie ogólnopolskiego Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

 

2011 r.  Gimn.

 

 

Cirocki Robert  Gimn. - I miejsce w powiecie, II miejsce w województwie i udział w finale ogólnopolskim  (Ciechocinek)  Turnieju „ Młodzież zapobiega pożarom” – (M. Klich)

    W roku szkolnym 2002/2003 Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Łebieniu brały udział w akcji „ Szkoła z klasą” organizowanej przez „ Gazetę Wyborczą” oraz Fundację Centrum Edukacji Obywatelskiej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego i w dniu 10 października 2003 roku obie szkoły uzyskały tytuł: 

 „Szkoła z klasą”

gim.jpg [200x284]