13 października 2017 12:32 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej uczciliśmy występem przygotowanym przez uczniów klasy VIIa i VIIb. Nadarzyła się niepowtarzalna okazja, by uczniowie choć na chwilę mogli wczuć się w rolę nauczyciela języka polskiego, fizyki czy biologii.  Młodzi aktorzy w swym programie przedstawili na wesoło rożne scenki z życia szkolnego. Wcielili się także w role  uczniów, którzy trochę inaczej niż ich nauczyciele rozumieją naukę w szkole.

W tym dniu popłynęły także piękne słowa, podziękowania skierowane  do każdego pracownika naszej szkoły, bowiem w drugiej części uroczystości dyrektor szkoły słowa podziękowania za zaangażowanie w wypełnianie swoich obowiązków skierował do wszystkich pracowników szkoły: administracji i obsługi, nauczycieli. Jak co roku  Dyrektor wręczył nagrody  wyróżniającym się w pracy nauczycielom.

Najbardziej zaskakującym momentem było spontaniczne odśpiewanie „Sto lat” zainicjowane przez uczniów gimnazjum.  Życie w szkole jest pełne niespodzianek.