19 października 2017 07:27 | Aktualności

UWAGA RODZICE uczniów wyjeżdżających na wycieczkę do Gdyni i Gdańska

24 października 2017 roku 56 uczniów naszej szkoły wyjeżdża na wycieczkę organizowaną przez Agencję Turystyczno – Artystyczną „Przygoda” z Lęborka w ramach projektu:,,Naukowy zawrót głowy - edukacja na najwyższym poziomie w Gminie Nowa Wieś Lęborska”. Podczas wycieczki Agencja zapewnia wykwalifikowanych opiekunów, którzy zatroszczą się aby wyjazd był dla Państwa dzieci atrakcyjny i bezpieczny. Po wycieczce uczniowie zostaną rozwiezieni na przystanki w miejscowościach według oświadczeń złożonych na zgodach na wyjazd. Rodzice są odpowiedzialni za bezpieczeństwo swoich dzieci po opuszczeniu autobusu na końcowym przystanku.

Program wycieczki:

• 7:50 zbiórka w szkole,
  • 8:05 wyjazd i przejazd do Gdyni,
  • ok 09:45- 12:15 zwiedzanie wystawy w Centrum Nauki Experyment,
  • przejazd do Gdańska - II śniadanie (kanapka i woda),
  • ok. 13:30- 15:15 zwiedzanie wystawy i udział w warsztatach w Centrum Hewelianum,
  • ok. 15:15 wyjazd w drogę powrotną,
  • ok. 17:00 powrót pod szkołę - godzina powrotu uzależniona jest od warunków ruchu na drodze.

Numer kontaktowy do opiekuna:

Klaudia Rusak tel. 609-777-739 (telefon alarmowy - kontakt tylko w dniu wyjazdu).