03 listopada 2017 22:01 | Aktualności

Jesienne śpiewogranie

3 listopada 2017 roku miała w naszej szkole miejsce niespotykana uroczystość, która zorganizowana została z inicjatywy naszej utalentowanej artystycznie młodzieży. Inicjatorką  przedsięwzięcia o nazwie ,,Jesienne śpiewogranie'' była uczennica II klasy gimnazjum - Katarzyna Paprocka, która swym talentem zachwyciła zaproszonych i licznie przybyłych gości. W montażu słowno-muzycznym (który wspólnie z gimnazjalistką opracowały panie Elżbieta Laskiewicz i Aleksandra Jeziorowska)  wzięli również udział inni uzdolnieni wokalnie uczniowie, którzy na tle wspaniałej jesiennej dekoracji (pomysłu  p. Doroty Studzińskiej) śpiewali o tym, że ,,Parasol nie chroni od łez''. Podczas występów podziwiać mogliśmy również młodych instrumentalistów.  Opisana jesienna zaduma była pięknym artystycznym przeżyciem, a także realizacją projektu edukacyjnego  o nazwie ,,Z muzyką przez szkolny rok''. Mamy nadzieję, że taka muzyczna uczta z dodatkiem aromatu kawy i ciast stanie się naszą jesienną tradycją i przybędą Państwo do naszej muzycznej kawiarenki również za rok.  Gratulujemy pomysłowości i zaangażowania realizatorom projektu. Dyrekcji, Wszystkim Rodzicom i przybyłym gościom dziękujemy za wsparcie i ciepłe słowa.