08 grudnia 2017 22:26 | Aktualności

Rodzinny Kiermasz Świąteczny

8 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się 4. Rodzinny Kiermasz Świąteczny, na który licznie przybyli mieszkańcy Łebienia oraz okolicznych miejscowości i zaproszeni goście : radni gminni, dyrektorzy szkół, sołtysi, ksiądz proboszcz. Wszystkich przywitał dyrektor szkoły Krzysztof Wojtysiak.

Na sali gimnastycznej udekorowanej według projektu p. Doroty Studzińskiej przygotowano stoiska świąteczne, a na nich barwne stroiki, choinki, kartki świąteczne, ozdoby z papieru, filcu, szyszek, makaronu, dekoracje wykonywane rozmaitymi technikami: szydełkowane, malowane, klejone. Wszystkie bardzo pomysłowe, świadczące o wielkiej wyobraźni wykonawców. Obok znajdowały się stoiska z przygotowanymi przez rodziców ciastami oraz ciepłymi potrawami, które cieszyły się wielkim uznaniem kupujących  , napojami i stoisko harcerzy . Wszystkie te stanowiska obsługiwali nauczyciele oraz rodzice.   Scena stała się miejscem, gdzie swoje talenty muzyczne i taneczne mogli zaprezentować uczniowie naszej szkoły

Wieczór 8 grudnia okazał się sukcesem. Największą jednak wartością tego przedsięwzięcia było zaangażowanie się tak wielkiej grupy ludzi wokół wspólnego projektu. Słowa podziękowania  należą się licznej grupie rodziców, którzy wspólnie z dziećmi pracowali w swoich domach przygotowując świąteczne ozdoby i dekoracje, rodzicom, którzy przygotowywali wypieki i pyszne dania, Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Łebieniu za ogrom prac organizacyjnych w przygotowaniu i podczas całej uroczystości, dzieciom, pracownikom szkoły, nauczycielom oraz gościom za ich wielkie serca oraz hojność w czasie kiermaszu i licytacji.  Z serca wszystkim dziękujemy.