18 stycznia 2018 15:55 | Aktualności

Dzień bez przyjaciela to jak dzbanek, w którym nie została nawet kropelka miodu.

Mieszka w Stumilowym Lesie. Bardzo lubi miodek. I choć jest trochę niezdarny, to dzieci bardzo go kochają.  18.01.2018r. obchodziliśmy Międzynarodowy  Dzień Kubusia Puchatka. Była to idealna okazja, żeby sięgnąć po książkę. Dzieci posłuchały opowiadania o prawdziwej przyjaźni i niesieniu pomocy najbliższym. Nie mogło tego dnia zabraknąć „misiowych” zabaw i tańców.  Smerfy otrzymały „Kubusiowe” memory i puzzle, które  bardzo im się spodobały. Następnie otrzymaliśmy niespodziewanie list od samego Kubusia Puchatka, który przygotował dla nas wiele niespodzianek. Ruszyliśmy więc jak prosił w liście jego śladami na szkołę i odnajdywaliśmy słoiki z miodem, w których były przygotowane dla nas zadania. Jak dzieci stwierdziły- łatwizna! W sali ukrył  dla maluszków zadanie specjalne- umieszczone przy ostatnim słoiczku miodu. Jakie to było zadanie? Na pewno bardzo smaczne ;)